Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy keresztény suli szóbeli...

Ha egy keresztény suli szóbelijén azt mondtam h ateista vagyok akkor felvesznek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
De mért mondtad azt?!
2018. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert ez az igazság. Utálom ezt a tündérmesét amiben ma is sokan hisznek.
2018. ápr. 9. 17:52
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja meg mert kérdezték h mennyire vagyok vallásos. Hát semennyire.
2018. ápr. 9. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

B A S E D


Szerintem lehet, hogy felvesznek, de sztem jelentősen csökkentek az esélyeid. Majd azért megírhatnád ide, hogy felvettek-e, nagyon kíváncsi lennék rá.

2018. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz egyházi iskolába menni ha ateista vagy? Én a helyükben nem vennélek fel. Hittanóra, minden ünnepség istentisztelettel összekötve, áhitatok. Azt megértem, hogy ha valaki nem jár minden héten templomba, de azért érdekli a téma és gy megy egyházi iskolába, de hogy aki kifejezetten elutasítja, tündérmesének tartja az miért akar oda járni...
2018. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4 oké majd megírom :D


#5 nem én akarok oda járni csak anya mondta mert az elvileg jó suli...

2018. ápr. 9. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez befolyásolja a felvételi esélyeidet azt fel kell tüntessék a felvételi tájékoztatóban.

Feltételezem középiskoláról van szó, mert felsőoktatásban központi a rendszer és ott nincs semmilyen pontértéke a valláshoz való viszonyodnak.

Szóval nem is kérdezhetnék meg, ha ez nincs egyértelműen a felvételi feltételek között sorolva. Az pedig nyilvános kell legyen, vagy kaptál róla tájékoztatót.

2018. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod, hogy tündérmese? (Nem vagyok keresztény, de lehet, hogy nem tündérmese.)
2018. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 ha ennyire szeretne minket mint ahogy mondják akkor nem lenne ennyi betegség és halál :D

meg ez a ,,vagy hiszel bennem és imádsz akkor a mennybe jutsz, amúgy az idők végezetéig a pokolban fogsz égni" logika... no comment.

Meg am is amikor ezt a vallást ,,kitalálták" akkor az emberek eléggé primitívek voltak és ilyenekkel mint a 10 parancsolat lehetett őket kordában tartani.

2018. ápr. 17. 17:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát olyen nézetekkel NE menj egyházi iskolába. Akkor sem, ha felvennlnek. Ezt a nézetedet kifejtetted így anyukádnak is és ennek ellenére oda akar küldeni? Csendben tudsz majd maradni a heti minimum két hittan órán és megtanulni a tananyagot? Képes leszel minden héten részt venni a közös istentiszteleten illetve minden ünnepségen évnyitó, évzárót is beleértve a templomban viselkedni? Nem megsérteni az ebben hívő tanáraidat, osztársaidat, mert azért lesznek olyanok akik komolyan veszik.
2018. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!