Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE gyógytornász szak Pécsen...

PTE gyógytornász szak Pécsen vagy Zalaegerszegen éri meg jobban? Gondolok itt pl. a közösségre, tanárokra, órák színvonalára, stb.

Figyelt kérdés

(Kérlek ne gyertek SZTE-vel, SE-vel, stb. nekem azok kiesnek :D)

Zegerszegen voltam nyíltnapon, de Pécsre sajnos nem tudtam eljutni, nincs benyomásom a suliról.



2018. ápr. 9. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Zeg
2018. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nekem korábban azt írták, hogy Pécsett egyre több a fiatal oktató, és kezd visszaesni a színvonal, és ha e kettő közül választasz akkor Zeg.
2018. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. Én Pécsre járok és az igaz,hogy gyakorlatokon voltak fiatal oktatók,de egyrészt ők is jól oktattak szerintem másrészt a nagy előadásokat nem a fiatalok tartották hanem doktorok,professzor és volt, hogy az a professzornak a könyvét kellett használni aki tartotta az órát. Szóval szerintem Pécsen az elméleti képzés azért egy picit erősebb, de gyakorlat ami ugye azért itt nagyon fontos mindkét helyen jó.
2018. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!