Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tu tudtuk zh, vizsga előtt...

Tu tudtuk zh, vizsga előtt virrasztani?

Figyelt kérdés
Én azért buktam egy évet, mert egyszerűen nem bírtam fent maradni vizsga előtti este. Meg reggel 5-kor kell kellnem, ha 8-ra be akarok érni.
2018. ápr. 10. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:

*Ti tudtok



Már úgy néz ki, nagyon fáradt vagyok...

2018. ápr. 10. 23:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előtte való na nem virrasztanék olyan sokat, de van, hogy sikerül. Amúgy éjszaka szoktam tanulni vizsgaaidőszakban, kb. 4-ig.
2018. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy tudok vagy nem...

Ha választanom kell aközött, hogy bukta vagy nem alszok 2 napig akkor inkább nem alszok.


Úgy szoktam picit segíteni magamon, hogy délután alszok pár órát így könnyebb éjszakázni.


ui: Nekem meg 4:30-kor kell felkelnem, ha beakarok 8-ra érni. :D

2018. ápr. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem legutóbb nement, csúsztam egy évet

Egyszerűen nem bírtam fentmaradni.

2018. ápr. 11. 05:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem bírsz éjszaka ébren maradni, akkor kezdj el korábban tanulni a zh-kra délutánonként hétvégenként a szabadidődben. Nem kell mindent az utolsó napra hagyni.

Látod, ilyen egyszerű a problémád megoldása.

2018. ápr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A féléved nem a vizsga előtti éjjel csúszott el. Ez csak olcsó kifogás.
2018. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék vizsga előtt virrasztani, de nem is akarnék soha. Inkább tanulok kevesebbet, de azt a keveset elő tudjam venni az agyamból, minthogy teljesen kimerülten, funkcionálni képtelen módon menjek be vizsgázni. Sokkal jobban lerontja a teljesítményemet.


Az pedig, hogy azért csúszol egy évet, mert nem tudtál fent maradni a vizsga előtti éjszaka, nagyon hülye kifogás. Nyilvánvalóan nem a vizsga előtti nap adták fel az anyagot, az egész féléved ott volt rá. Aki nem tud éjszaka tanulni, az ossza be úgy az idejét, hogy napközben elég legyen.


Másnak is kell korán kelnie, nálunk is sokan ingáznak, én Budapest külvárosából járok be a belvárosi egyetemre, és persze nagyon lefáraszt a legalább egy órás utazás (+hazafele is ugyanennyi). Ennek ellenére nem hisztizem, hanem inkább lefekszem este korábban és megtanultam kihasználni az utazás során keletkezett holtidőt, olyankor olvasni szoktam pl. az egyetemi anyagot. Ha ennyire nem bírod a koránkelést, akkor érdemes utánajárni, van-e bármi esélyed kollégiumra vagy kereshetnél kiadó szobát közel az egyetemhez.

2018. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!