Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti megengedtétek volna, hogy...

Ti megengedtétek volna, hogy este 6-kor zh-zom és itthon maradjak?

Figyelt kérdés

Apám nem.

Már hajnali 4-kor felzavart, mert mászkált.

Képes lenne kikészíteni miatta, így ma napi 5 órát fogok buszozni.

Tavaly szószerint kikészített, mert elmaradt egy első óra és nem hitte el. Amikor beteg voltam meg őrjöngött. Ezek még a lightosabbak.


2018. ápr. 11. 05:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltál 18, legyél makacs. Nem ugráltathat már. :)
2018. ápr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap itt ugrálsz és panaszkodsz apádra. Nem unod még, hogy őt szidod ahelyett, hogy végre a sarkadra állnál? Mert én igen. A megoldást tudod. Már csak nem kellene beszarinak lenni, és ki kellene mondanod, hogy "nem". De te felnőtt létedre szánalmasan 5 órát buszozol, mert nem vagy képes felnőni.
2018. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van órád előtte akkor én is zokon venném hogy lógsz. Ez egy előre bejelentett zh előre kellett volna tanulnod.

Megértem az apádat. Javaslom menj be a könyvtárba tanulni ha otthon nem lehetsz.

2018. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!