Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor tudjuk meg hogy felvettek?

Mikor tudjuk meg hogy felvettek?

Figyelt kérdés

Sok iskolanak kijott mar, viszont amit en jeloltem ott 27.van irva, hogy akkor fogjuk megtudni? Most akkor ez mar biztos, vagy megtudhatjuk elobb is?

Valamelyik suli azt irta a honlapjan hogy aprilis 27.en lesz kesz a vegleges lista es kikerul a honlapra. Akkor semmi esely arra hogy 27-e elott kideruljon?:(


2018. ápr. 20. 17:17
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy a középiskoláknak huszadikáig kimentek a papírok, és huszonhetedikéig küldik neked, de például ahova én jelentkeztem oda már ma kirakták hogy ki volt az utolsó aki bejutott az egyes szakokra (persze csak az ideiglenesen lévő sorszámot) szóval lehet hogy hamarabb is megtudod, de az is lehet hogy csak huszonhetedikén.

2018. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh dejo, tehat akkor 27en tudom meg ugy is 😁 melyik suli rakta ki amit jeloltel?:))
2018. ápr. 20. 18:08
 3/6 anonim válasza:
Debrecen, Ady
2018. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az iskolák már tudják, szóval a rendesebbje már kirakta vagy telefonon ad tájékoztatást. A többi levélben értesít legkésőbb 27-ig.
2018. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felvetteeek
2018. ápr. 23. 17:56
 6/6 anonim válasza:
Gratulálok! :)
2018. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!