Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az esetben vissza kell...

Ebben az esetben vissza kell fizetnem az egyetemi tandíjam felét?

Figyelt kérdés

Három félév után passziváltam az eredeti szakomon. Ha szeptemberben is passzív féléven maradok, de elkezdek egy új képzést, és végül az eredetiről kiiratkozom mondjuk januárban, akkor vissza kell fizetnem a három félév tandíjának felét?

Olyanokat olvastam, hogy ha kiiratkozás után egy éven belül új képzést kezdek, nem kell. De ha így, párhuzamosan kezdem el a másikat, akkor is ez a helyzet? Vagy csak az a lényeg, hogy végül szerezzek valahol diplomát, és akkor nem kell fizetnem? Nem találok róla sehol egyértelmű szabályt. Előre is köszi!


2018. ápr. 21. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy szerezz diplomát vagy fizethetsz.
2018. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jobban utánanéztem, és sajnos nem a diplomától függ:( Ha azelőtt iratkozom ki, mielőtt az új képzést elkezdem, nem kell fizetnem. De ha utána, kell.
2018. ápr. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!