Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tiszta ideg vagyok! Ha nincs...

Tiszta ideg vagyok! Ha nincs egyik középsuliban se a gyerekem a felvettek között, ez esetben nekünk kell keresni iskolát? Mennyire megbízható a honlapon a lista? Várjak inkább a levélre, az a biztos?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Találtál valamit?
2018. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sikerült beszélni az iskolákkal?
2018. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, hétfőn délelőtt telefonálgattam az iskolákra és kiderült a 3. helyre vették fel, ami nem is Szegeden van, hanem Mórahalmon.Még márc. körül hazaküldtek az iskolából egy nyilatkozatot, hogy hova szeretnénk beiratkozni, természetesen Szegedet jelöltük be, ennek ellenére mégis Mórahalomra vették fel.Teljesen kiakadtam, erről a lehetőségről nem is tudtam! Az oktatas.hu-n semmi szó erről az új iskoláról, ugyanis még most épül. Szerencsére időben szaladtam az iskolába, ahonnan elutasítottak, úgyhogy talán jövő héten kapom a levelet, hogy sikerült-e a szakgimibe bejutnia. Igaz egy másik szakra, de meglátjuk! Szegeden élünk, tele van jó iskolákkal, majd pont Mórahalomra fogom utaztatni a gyerekemet. Nonszensz.
2018. ápr. 25. 12:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyan iskolába vették fel, ahová nem is jelentkezett? Pedig telephely kódot is kell írni jelentkezéskor. Ez egyre cifrább. Reméljük jó híreket kapsz a másik iskolából.
2018. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!