Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért csinálják azt a szüleim,...

Miért csinálják azt a szüleim, hogy a tesóm lóghat, én meg betegen is menjek? Nálatok mennyire veszik ezt komolyan?

Figyelt kérdés

Hányással is képesek beküldeni. Utána meg mondják, hogy csak bolond vagyik, meg majd rám hívja a mentőket, bevisznek, kiderítik mi bajom, meg nem antibiotimum kellene nekem, hanem nyugtató, mert bolond vagyok.


Ő neki meg nincs kedve menni a héten, aztán bekamuzza, hogy hasmenése van, de az rendben van. Ő nem bolond, ugye?



Tudom, hogy gyűlöl apám. Ha rajta múlna, már valami pszichiátrián lennék leszedálva.

A nővérének is mindig mobdja, hogy mész a szociális otthonba, majd rád hívom őket, befürdetnek a Domestosba és visznek,ott pletykázhatsz.


Csak rosszul esik, hogy teljesen más a bánásmód. Sosem lógtam, mégis gimi 9.-től ezért őrjöng, hogy csak nem akarok iskolába menni és lebeszélbi se lehet róla, bármire képes.


Azóta már egyetemre járok, de itt is folytatja.


2018. ápr. 22. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Te egyetemre jársz? Hát elég egyszerű kis lélek vagy! Melyikre?

Egyetemen felnőttként te döntesz, nincs olyan, hogy beküld. Ha az apád utál, annak van valami oka, és valamielyik normális semleges családtag közvetítésével ezt meg kell beszélni. Diákmunkázz, gyűjtsd a pénzt, és amint lehet, de legkésőbb végzés és munkába állás után költözz külön.

2018. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én vagyok egyszerű lélek? Meg oka van, hogy apám utál? Én csak azt írtam le szószerint, amit ő mond ilyen esetekben.


Nem, gimi elején kezdte el, hogy akármikor lebetegedtem, megkaptam, hogy csak lógni akarok, meg csak bolond vagyok. Behajtott lázasan és hányással, még itt is. Mert egyszerűen nem érti meg a rendszert.

De ő bármikor lóghat, meg tanulni akar, csak maradjon, kamuzzon be valamit az orvosnak.

2018. ápr. 22. 12:34
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és még, én voltam a kitűnő tanuló. Csak az ő beteg elméjébe belement valahogy, hogy ha beledöglik is, de megy. Ha meg emiatt szar dogát ír, majd agyonver érte.


Egy elmebeteg.

2018. ápr. 22. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..


Ezt is te írtad ki, szörnyű, hogy azóta nem változott semmi. Nem tudjuk miért csinálják a szüleid, de így teljesen tönkre tesznek téged. Ahogy az első írja, suli mellett, vállalj diák munkát és gyűjts albérletre valót és majd rendes állást és húzz el otthonról.

2018. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem ő írta, ég és föld a stílusuk.
2018. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg nem én voltam.

Én lány vagyok.

Illetve mégegyszer, ez nem az én stíluson, hanem apám gondolatait idézem szószerint. De kirakhattam volna az idézőjelet is.

2018. ápr. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!