Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Màsodéves tanár szakos hallgat...

Màsodéves tanár szakos hallgató vagyok. Úgy döntöttem, hogy abbahagyom az egyetemet. Ha kiiratkozok, mennyi idő van arra, hogy visszafizessem a tandíjat? Ha a következő félévre passzívolom magam, hogy addig összegyűjtsem rá a pénzt, az lehetséges?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ledolgozod Magyarországon a képzésben eltöltött időt akkor nem kell fizetned
2018. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az meg van határozva, hogy hány éven belül kell ledolgoznom?
2018. ápr. 24. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Csalódás a tanárképzésben? Teljesen meg tudom érteni és azt kell mondjam, igazad van. Én is így éreztem, bár én végül kitartottam és összeszorított foggal elvégeztem. Javaslom, hogy próbálkozz egy másik egyetemi képzéssel, a mai világban midnenhova kell egy diploma (egy BÁRMILYEN diploma is 1000x jobb, mint a semmi), anélkül szóba se állnak veled. Ha elvégzel egy másik szakot, akkor nem kell visszafizetni ezt a 4 félévet.
2018. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs.


[link]


Itt a kérelem.

Amit majd ráérsz benyújtani, ha küldik, hogy fizetni kéne.

2018. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csalodtam is igen, viszont az en hibam, hogy belekezdtem, mert nem vagyok tanartipus, es annak ellenere is beadtam a jelentkezesek hogy a ket tanar nagynenem is figyelmeztetett,hogy nem eri meg tanarnak lenni. Gondoltam jo buli lesz az egyetem, ami az elso evbe kimerult teljesen. Es elkeserito, hogy egy kezdo hegeszto fizetese 300ezer forint, az en kezdo fizetesem lenne 120ezer. Nem szeretnem elpazarolni meg 4 evemet arra, ami nem szeretnek lenni. Viszont az angolon kivul masban nem vagyok jo.
2018. ápr. 25. 06:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Angliaban szeretnenk kiprobalni magunkat a parommal (nyaron indulunk), dolgozni, elvegezni valamilyen tanfolyamot, ami erdekel is, aztan ha osszegyujtottunk eleg penzt, akkor pedig hazajonni es megindulni az eletben.
2018. ápr. 25. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!