Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesti Kossuth Gimis diákok,...

Fruzsi04 kérdése:

Pesti Kossuth Gimis diákok, feltehetek pár kérdést?

Figyelt kérdés

1.Hallottam hogy nincs gólyatábor...miért?

És akkor csak az iskola Felvettek az emelt angol tagozatra:))

1.napján fogunk találkozni az új oszttársakkal? Vagy van ilyen gólyanap vagy valami?

2.a fiúk és a lányok hasonló arányban vannak az osztályokban? Vagy általában kik vannak többen?

3.ti szerettek ide járni?

4.mi a véleményetek az iskolátokról?

5.milyen a közösség? Milyenek a diákok?Milyenek a tanárok?

6.itt nehéz kitűnőnek lenni?

7.nagyon szeretek rajzolni.esetleg itt is van rajzsszakkör vagy vannak rajzversenyek?

8.aki esetleg az emelt angol tagozatra jár meg tudja nekem mondani hogy melyik tantárgyak lesznek angolul tanitva vagy egyáltalan lesznek e olyan tantárgyak amiket angolul tanulunk? És ha igen akkor már 1.évben?

Bármi egyéb vélemény vagy hozzászólás, tudnivaló, tipp az iskolával kapcsolatban érdekel!🙂



2018. ápr. 24. 23:28
 1/3 A kérdező kommentje:
**Engem az emelt angokt tagozatra vettek fel:) 1.Hallottam hogy nincs gólyatábor... miért? És akkor csak az iskola 1.napjan talalkozunk az új ossztársainkkal? Vagy van ilyen gólyanap vagy valami?**
2018. ápr. 25. 01:35
 2/3 Alma 5000 válasza:
Én a nyekes angolba fogok járni engem is érdekelne :PP
2018. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok! Bár nektek már nem aktuális hátha valakinek jól jön.

Senki nem tudja miért nincs gólyatábor állítólag egy közeli iskolában történt valami amiatt. Az emelt angolosok nem fognak semmi mast angolul tanulni. Fiuk lanyok kb egyenlően vannak, picit több a lány. Én jövőre végzek a suliban és imádom egyszerűen. A sulit a közösséget, hogy mennyi mindent tanultam és mennyi lehetőségem van továbbtanulás szempontjából.

2018. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!