Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumból szakközépiskolába?

Gimnáziumból szakközépiskolába?

Figyelt kérdés

Első helynek megjeleöltem egy gimnáziumot, másodiknak egy szakközépet, harmadiknak pedig egy szakgimnáziumot(de ez most nem lényeges)

Felvettek a gimnáziumba és a szakközépbe is, de már nem lehet megváltoztatni a sorrendet, és én mégis a szakközépbe szeretnék menni. Valahogy meg lehet azt oldani, hogy inkább a szakközépben kezdjem a szeptembert? Válaszokat előre is köszönöm!


2018. ápr. 26. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam is így volt pár napja.

Felvettek a gimnáziumba de mégis a szakgimnáziumba szerettem volna menni de mindenki. Szó szerint mindenki lebeszêlt róla, többek között a tanáraim. Szóval végül a messzesêgbe megyek, mintsem az 5 perces útat választottam. Nehéz döntés volt...

Igazgatóval kell ezt megbeszêlni (mind a 2-vel)

Egyikkel azêrt mert hogy mégis oda akarsz menni szívesebben lennél ennek az iskolának a tanulója

Másikkall meg azért mert hogy téged inkább a szakközép érdekel és oda szeretnél járni.

Ha minden igaz megint akkor ki kell töltened egy lapot és akkor lesz biztos ez az egész.

De egyébként az igazgatótól is megkérdezheted, ő elfogja rendesen magyarázni mit kell ilyenkor tenni.

2018. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A szakközépben tuti maradt ki hely, így szerintem tárt karokkal fognak fogadni. Beszéljetek az igazgatóval. De nem tudom miért akarsz szakközépbe menni még érettségit sem ad.
2018. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!