Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges az, hogy az AKG-ba...

Lehetséges az, hogy az AKG-ba felvegyenek?

Figyelt kérdés

Egyszer már neki futottam az AKG-nek ami sajnos kudarcal járt és most az EAKI-ben folytatom gimis tanulmányaimat ahol nem érzem valami jól magamat.A felvételi óta sokkal éretebb lettem és egy elég jó félévi bizonyitványt sikerült elérnem és arra gondolttam hogy újra célba venném az AKG-t.

(Tudom,drága a suli de ezt ne említsétek mert nyílván nem jelentkeznék oda ha nem volnának megfelelő a családom anyagi körülménye)



2018. máj. 1. 02:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Amennyiben ez lehetséges,milyen követelmények várhatók?
2018. máj. 1. 02:18
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az AKG-ről jókat hallottam. Mármint a márkáról, ami hangtechnikai cuccokat gyárt. EAKI márkát nem ismerek.
2018. máj. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre ennyi információból lehetetlen 100 százalékos választ adni.


Miért nem az AKG-t hívod fel és ott érdeklődsz?


Megjegyzem az AKG most nagyon népszerű ezért dugig vannak az osztályok és nem biztos hogy egy jól összszokott közösségbe felvesznek egy idegent.

2018. máj. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!