Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek se fer ez a...

Szerintetek se fer ez a tanáromtól?

Figyelt kérdés

Tegnap derült ki hogy négyest írt be a próbaérettségimre, egészen eddig cseszett rá hogy kijavítsa.

Magyarról van szó, a szóbeli részét leszámítva minden volt benne: szövegértés, érvelés, műelemzés, ráadásul az OFI által kiadott mintafeladatsorok egyike volt, amik nehezek szoktak lenni.

88%-ra írtam, baromira örültem neki, erre bevágta a négyest, mert hogy nála a próbaérettségi az 90%-tól ötös.

Szerintetek is igazságtalan? Vagy ezt komolyan megteheti?


2018. máj. 4. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát megteheti, de tényleg szemétség tőle, mert 80%-tól érettségin már rég ötös. Lehet, hogy azt szeretné elérni, hogy magasabb ponthatárokat megszokjátok, és aztán érettségin ne az 5ös ponthatárt célozzátok meg, hanem a 90%-t, hogy biztosra menjetek.
2018. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Az ofi mintafeladatsor nem szokott nehezebb lenni mint az igazi. A tanárnak joga van 90%-tól megadni az ötöst. A próbaérettségi miatt szemétségnek tűnik, de ez a feladatsor fent van a neten amit elvileg láthattál ezért mégsem szemétség szerintem.


Majd az érettségid ötös lesz.

2018. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!