Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újpesti Babits Mihály Gimnáziu...

Újpesti Babits Mihály Gimnázium japán tagozatról írnátok véleményt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 14:33
 1/2 anonim válasza:

Szia! Babitsos diák vagyok. A japán oktatás talán itt a legjobb az országban. Két tanár fog tanítani, az egyik japán anyanyelvű, ő nagyon kedves a másik eléggé szigorú. Ha japánt akartál minenképp tanulni, szeretni fogod, ha csak azért jöttél mert ide vettek fel akkor nem biztos, de sokaknak sikerül átmenni kettessel. Nehéz nyelv, biztosan kell küzdened majd vele. Nagyon aranyos közösséget alkotnak viszont a japánosok. Szinte egy külön világ az övék, de nem áthidalhatatlan hogy más tagozatosokkal is barátkozz! :) Ha gondolod két hét múlva (26 án szombaton) eljöhetsz a japán napra, hogy meglásd milyen is a Babitsos szellem. 2 évente rendeznek csak ilyet, és úgy hallottam hogy nagyon jó. Ha szeretnèl ès van még kérdésed irhatsz priváltban! :)

15/L voltam

2018. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Először is nagyon köszönöm ezt a sok információt, másrészt tudnál egy kicsit mesélni a japán napról?:D

Remélem nem baj, hogy nem privátban írtam, de azt jelen pillanatban nem tudnám kivitelezni.

2018. máj. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!