Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 368 pontom van bekerulhetek...

Ha 368 pontom van bekerulhetek az alabbi helyekre?

Figyelt kérdés
A villamosmernoki kart jeloltem meg elsonek, visszaneztem es sosem volt magasabb 368-nal, sot a legmagasabb 365 pont volt, tavaly elott, tavaly pedig 360 volt. Iden kevesebben jelentkeztek 33 emberrel. Lehetsges, hogy 10 pontot is no akar( tehat a tavalyi 360-hoz kepest) mikor kevesebben jelentkeztek? Illetve biztositeknak megjeloltem a jarmumernokot is, ami nem volt eddig 340-el magasabb soha, legtobbszor 330 pont volt. Oda csak felvesznek, nem? Ez a BME.

2018. máj. 8. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

BME tuti. A másikkal sem lehet nagy probléma, de sosem lehet tudni. Van hogy egy évben 20-30 pontot is emelkedik a követelmény. Ez az oda jelentkezők pontjaitól függ. Ha több pontod van a "legrosszabbnál" aki még bekerül, akkor oké. Másokhoz mérnek, ez nem random szám :D


Mondok példát: felvesznek 10 embert. Az utolsó tizediknek 360 pontja van. Akkor ez a 360 pont lesz a határ.


De nyugi, nagyon ritkán vannak drasztikus emelkedések, ha nő is a határ, általában max 5-10 ponttal.

2018. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az osszes szak a BME-rol volt, remelem tenyleg nemfog 30 pontot emelkedni. Meg sosem tortent.
2018. máj. 8. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
És ilyen pontszámmal mit akarsz a BME-n?
2018. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!