Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van most, hogy sok gimis,...

Mi van most, hogy sok gimis, középsulis nem ment ma iskolába?

Figyelt kérdés

Az utcánkban több iskolás ,gimisek,középiskolások nem mentek ma iskolába,látom mászkálni őket. Ismerem őket,de nem beszélek sosem velük.


Azt tudom,hogy a végzősöknek 12-eseknek szünet van most vagyis mostmár,de ezeket akimet ismerek egy sem végzős,10 meg 11-esek talán,nekik nem menni kellett volna?


Csak kíváncsiságból: Mi van,ma,hogy nem mentek suliba a középiskolások?


Én régen jártam szakmunkásképzőbe,mostanába nem tudom milyen a rendszer.



2018. máj. 8. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi szünet van nekik. Talán máig.

A végzősöknek pedig nem épp szünet van, hanem érettségi.

2018. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Már én magam is alig emlékszem, de az érettségi első napjaiban (talán az első kettő napon) egyáltalán nincs tanítás, majd utána is csak 12-től kezdődik rövidített órákkal, az első héten. Legalábbis az én időmben így volt. Ezek szerint azóta nem sok minden változott.
2018. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Csak troll kérdés ugye? Nem létezik hogy ennyire hülye vagy.
2018. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!