Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most akarok jelentkezni...

Ha most akarok jelentkezni msc-re az őszi félévre, még meg tudom tenni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyáron pótfelvételin igen, de csak önköltségesre tudsz jelentkezni, egy helyet jelölhetsz csak meg és nem lehet minden szakra jelentkezni (van ami betelik azt nem lehet megjelölni már)
2018. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És tényleg csak önköltségesre lehet jelentkezni? Államira egyáltalán nincs is már hely?
2018. máj. 9. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van hely de nem jelentkezhetsz. Pótfelvételin csak önköltséges helyekre lehet jelentkezni. (Ha úgy tetszik, csak azt indítanak.)
2018. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de pőtfelvételi eljárásban csak azok vehetnek részt akik az alapeljárásban nem jutottak be sehová. Amennyiben 2017 február elejéig nem adtad be a jelentezésed, akkor nem tudsz felvételizni a 2018-as őszi félévkezdésre.
2018. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Utána olvastam és azt írták, hogy az is jelentkezhet aki NEM adta le sehova februárban a jelentkezését, így szerintem téves lehet az általad nyújtott információ.
2018. máj. 17. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Az jelentkezhet póton akit nem vetek fel sehova vagy alapból nem is vett részt az általános eljáráson. Lényegében csak az nem jelentkezhet akit felvettek már valamelyik ősszel induló szakra.
2018. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!