Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a teendők ha felvettek az...

Mik a teendők ha felvettek az egyetemre?

Figyelt kérdés
Tegyük fel megkapom az üzenetet, hogy felvettek. Mit kell csinálnom ezután? (gondolok itt például arra, hgy hol és hogyan állítom össze az órarendet stb.)

2018. máj. 9. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyetemfüggő (sőt, akár szakfüggő is).

Követed a levélben kapott információkat, és figyeled az egyetem honlapjára kitett információkat!

2018. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Ezeket majd utána megküldik. Én anno levelet kaptam, nektek már lehet hogy csak email fog menni.
2018. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaptok egy levelet, hogy mikor és hol lesz a beiratkozás, gólyatábor, stb. Egy kis tájékoztatót, ahol elmondanak mindent.
2018. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam egy levelet. Abban minden benne volt. Tutorok bemutatkozásaik, kitöltenivalók, időpontok, határidők...
2018. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!