Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tályékoztató, záró és...

A tályékoztató, záró és eredményhírdető érettségi értekezleten meg kell jelennem?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem és most egy kiegészítő érettségit teszek egy tantárgyból, amit tavaly nem raktam le.


Úgy emlékszem, hogy nekünk a szóbelin kívűl az írásbeli után csak egy eredméyn hírdetésre kellet megjelenni a szóbeli utolsó napján, szóval nem tudom, hogy pontosan mi a tályékoztató és záró értekezlet.


Mivel emeltezek, ezek mint a szóbeli vizsgám után lesznek, szóval a tályékoztatóval sokra nem megyek, ha arról szól, hogy a szóbelin hogyan mit kell csinálni.


A záró értekezlet ötletem sincs, hogy mi, de 10 nappal az eredmény hírdető éretekezlet előtt van, ami lényegében az utolsó felelési nap.


Persze az ereményhírdetésre elmegyek, de a többire is el kell?


Mondanom sem kell, hogy egy vad idegen iskolába osztottak be ahol senkit sem ismerek.


Amúgy az eredmény hírdetésen én mit kapok? Érettségit már gondolom nem, de egy egy lapos valamit mondjuk amit bele tudok rakni az érettségimben?

Ezt a felvi.hura belkell töltenem? Azt olvastam, hogy automatikus már a rendszerük ez azt jelenti, hogy semmit sem kelll csinálnom az eredményemmel?



2018. máj. 10. 13:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Mind három éretekezlet előtt lesz jóval a szóbelim. Amikor azt írtam, hogy az eredmény hírdetés az utolsó szóbeli végén lesz, a középre gondoltam, amit én nem rakom.
2018. máj. 10. 13:18
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az iskolát és kérdezd meg a tudnivalókat!

Egyébként a táLYékoztató pontos j, más hibákról nem beszélve. Remélem, nem nyelvtanból emelt szintezel...

2018. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!