Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire van szabadidőm a...

Mennyire van szabadidőm a tanulás mellett, ha konduktornak tanulnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Számomra még mindig nagy dilemma, hogy melyik pályát válasszam, melyiket tegyem előre: konduktor vagy gazdasági szak? Tudom, hogy nagyon eltérő, semmilyen szinten nem kapcsolódik egymáshoz a két szakma, vagy hivatás, de számomra még mindig van pár kérdőjel. Beszéltem mindkét szakmát tanulókkal, és érdeklődtem a képzés iránt, a későbbi kilátások felől, de abba bele se gondoltam, hogy milyen maga az elsajátítása az adott szakmának. A menedzser szakokon is sokat kell tanulni, de úgy gondolom ott van lehetőségem diákmunka végzésére, míg konduktori pálya elsajátítása mellett szinte semmire se jutna időm. Órarendek alapján vontam le ezt a következtetést. Az lenne a kérdésem, hogy akik ilyen szakokon tanulnak, mennyi idejük volt arra, hogy elmenjenek dolgozni, szabadidejük maradt-e stb? Azaz milyen az egyetemi élet ilyen szakok mellett?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2018. máj. 13. 11:32
 1/4 spkagota válasza:
100%

Szia!

Én is konduktornak jelentkeztem első helyen, bár én összesen csak ezt az egyet jelöltem meg. :D Csak azt tudom neked tanácsolni, hogy szerintem ne az alapján dönts, hogy mennyi szabadidőd lesz. A két szak tényleg ég és föld, szóval azt tedd előre, amelyiket el tudod képzelni magadnak egész életedre.

Remélem jön valaki, aki az eredeti kérdésedre fog válaszolni :D és meg tudsz mindent, amit tudni szeretnél a szakokról.

Sok sikert a felvételihez! ;)

2018. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Végül a konduktort tettem az első helyre, hisz az amit igazán szeretnék csinálni. Neked is sok sikert a továbbiakhoz! :)
2018. jún. 7. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! :)

Én is konduktort jelöltem első helyen!

Nektek mennyi pontotok lesz várhatóan?:)

2018. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bejutottattok ?
2018. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!