Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények az Óbudai Gimiről?

Vélemények az Óbudai Gimiről?

Figyelt kérdés
(Szentlélektér)

2018. máj. 13. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha be tudsz jutni erősebb suliba, tedd azt!
2018. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nem jó gimnázium.Én oda jártam.

Tanárok szempontjából alig vannak olyanok, akik igazán jól tanítanak. Inkább az angoltanárok azok, akik emelik az iskola színvonalát, de még közöttük is van pár kivétel

Az iskola maga omladozik, ráférne a felújítás...

Az ünnepségeket (pl a márc.15-ét) nem tudja jól megszervezni az iskola, pedig szerintem fontos lenne, kb egy 5 percben lezavarják egy himnusszal meg az adott ünnephez tartozó verssel

A közösségre is inkább csak negatívumokat tudnék mondani. Megfigyelésem, és más oda járó diák vélemény alapján általában az osztályokat a klikkesedés jellemzi, bár természetesen voltak, vannak és lehetnek is kivételek

Ami jellemző még a diákokra (fiúkra), hogy udvariasan mindig előre engedik a lányokat az ajtónál,amit azelőtt általánosban sosem tapasztaltam, szóval ez becsülendő

2018. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!