Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila Gimnázium (Bp....

József Attila Gimnázium (Bp. ) vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok Jóskások! Jövő tanévtől kezdve én is a JAG diákja leszek, és nagyon jól jönne ha egy kicsit mesélnétek nekem az iskolásról. Milyenek a tanárok, milyen szakkörök vannak, melyek azok az iskolai programok amiket Ti a legjobban élveztek stb.

Előre is köszönöm ha írtok! :)



2018. máj. 15. 16:36
 1/1 anonim válasza:

helloka!


Nyilván, mint mindehol itt is vegyes a tanári skála, de összességében rendben vannak. A nyelvtanárok tudják mit csinálnak, és ha nem csak lézengesz, hanem oda is teszed magad az órán, könnyen biztos tudásra lelsz.


Egyébként szakkörökben nem olyan gazdag a suli, de rengeteg program van a karácsonyi kosártól kezdve a JAG napokig minden. Ezek mindig jó hangulatban telnek, érdekesek és élvezhetőek (legalábbis számomra) úgyhogy minden jó.


A gólyatábor nekünk atomjó volt, én nagyon élveztem. A lényeg persze, hogy ne zárkózz el semmitől és próbáld meg kihasználni azt a pár napot, mert ha élvezed, sokáig vissza fogod még sírni.


Egyébként melyik osztályba mész?

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan!

Ha nincs akkor találkozunk szeptemberben!:)

2018. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!