Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elbocsátanak az egyetemről,...

Ha elbocsátanak az egyetemről, újra jelentkezhetek a szeptemberben induló félévre?

Figyelt kérdés

Van egy tárgyam, amit harmadjára vettem fel, és bennem van, hogy ha nem sikerül tejesítenem, akkor elbocsátanak, emiatt folyamatosan stresszelek. Ha így történne, akkor pótfelvételi eljárás keretében jelentkezhetek ugyanoda? Illetve most is diákhiteles vagyok, továbbra is igénybe tudom majd venni?

Előre is köszönöm.



2018. máj. 15. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van olyan ismerősöm aki 4x vette fel a tárgyat, és akkor teljesítette
2018. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
13%
Jó és melyik egyetemre jár az ismerősöd? A műszaki egyetemeken egységesen 3 tárgyfelvétel a határ, ennyit tudok mondani erről. Egyébként aki harmadjára sem tud megcsinálni egy tárgyat az negyedjére sem fogja tudni. Esetleg lehet kérni méltányossági kérelmet a dékántól 4. tárgyfelvételre, de akkor az már tényleg az utolsó utáni esélye lesz.
2018. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!