Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a szóbeli érettségi több...

Ha a szóbeli érettségi több napig tart, minden napra külön tételsort rak be a tanár, vagy ugyanaz lesz az összes napon?

Figyelt kérdés
Gondoltam végkérdezem osztálytársaimat, akik előttem nap feleltek, hogy mit húztak és még át tudom nézni, hogy pontosan mit kérdeznek. Lehetséges ez? vagy másnap másra fog rákérdezni a tételben? Pl magyar vagy töri.
2010. jún. 14. 21:12
 1/5 anonim válasza:
A tételsor ugyanaz lesz. a nap végén mindig visszarakják a tételeket. szóval ha holnap előtted kihúzzák adyt, akkor te azt már nem húzhatod, mivel kiveszik. de ha szerdára már visszarakják. minen nap 20-25 tétellel indul. én ma szóbeliztem, jó túl lenni rajta! sok sikert!!!
2010. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azok a témakörök vannak a kérdésekben, amiket megadtak még év közben - Legalábbis nálunk -

Szóval nagy meglepatés nem érhet

2014. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Merre vagy a névsorban?

Melyik nap kerülsz sorra?

2014. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit húztál ?
2014. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ez már egy 4 éves kérdés. 1 hete már lediplomáztam. :D Hol van már az érettségi...?!
2014. jún. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!