Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi mi van ha...

Szóbeli érettségi mi van ha nem a kihúzott tételt mondom? Megnézi valamelyik tanár hogy melyik tételt húztam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megmézik, persze. Miért ne néznék meg? Ennyire ne nézd már hülyének őket.
2011. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kihúzod, odaadod a tanárodnak, aki hangosan elmondta, hogy Kovács Béla a 6. tételt húzta, Madách Imre Ember tragédiája. Igen csak furán fognak nézni, ha ennek ellenére az Átváltozás pszichikai hatásait kezded bontogatni :D
2011. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 skarma ***** válasza:
Persze, megnézi mit húztál és kikeresi a forrást a stócból. Fel is írja magának hogy mi volt.
2011. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy én is kérdezek,de miféle forrást adnak?

Pl kihúzom ady szerelmi életét,milyen forrás van hozzá?

2011. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Irodalomhoz szöveggyűjteményt adnak, törinél atlaszt illetve még egy kis forrásanyagok.
2011. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak.Egy szöveggyüjtemény. :)
2011. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 skarma ***** válasza:

én magyarnál kaptam egy-egy mondatot, pl érveljek a közös szavalás mellett vagy ellen.

Ez nem is forrás inkább plusz feladat

2011. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen szöveggyűjteményt, nálunk 4 asztal volt berendezve egy komplett könyvtárnak. Aki akart, odament kivenni a neki szükséges könyvet.

Nálunk nem nézték meg a tételt, a számát kérdezték csak, persze ha a következő ember is azt húzza, vagy az előtted levőnél pont az volt... szívás.

2011. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy nem nézik meg. Csak szimplán mondod a tétel számát.

Egyszerű, mert amit kihúztál tételt, annak a száma teljesen különböző a tételsorodban olvashatóéval. :)

Ergo, ha a kiadott tételsorban a 4. tétel Petőfi, és te kihúzod a 4-et, az lehet Arany lesz. : )

2011. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm infóból totál mást mondott, mert nem tudta a tételt :) de nem volt para, jófej volt a tanár - mosolygott egyet, dehát ez tanárfüggő, meg tudod infóban csak 30 pont, magyar az fajsúlyosabb 50pont és ott azért nem hiszem h. ilyenek lennének
2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!