Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tetoválás és egészségügyi szak?

Tetoválás és egészségügyi szak?

Figyelt kérdés
Egészségügyben szeretnék tovább tanulni , csecsemő és kisgyermek nevelőnek , de van már tetovalasom a bal csuklómon, nyaron pedig lesz a kovetkezo ami az egesz jobb alkaromat el fogja fedni.Egészségügyben így dolgozhatok majd? Vagy keressek másik szakmát.

#szak #egészségügy #tetoválás #nevelő #csecsemő és kisgyermek gondozó
2018. máj. 22. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan dolgozhatsz. Nem fertőző beteg vagy hanem tetoválásod van.

Nekem is van az egyik alkaromon belül, a másikon karkötő a csuklón. Attól még felnőtt nő vagyok, úgy is viselkedem, úgy is öltözöm és nem pizzériában körözök tálcákkal. Úgyhogy ilyesmi miatt ne izgasd magad, nyugodtan tanulj bármit, nem ezt fogják nézni.

37N

2018. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is egészségügyben dolgozom (kórházban és rehabilitációs intézetben) és mi úgy oldjuk meg hogy akinek alkarjan van, ő hosszú ujjú pólót hord pl.


Amikor én anno megcsinaltattam az első tetkóm (lábon), akkor a tetkóssal lemertuk milyen hosszú a fehér halásznadragom, amiből még pont nem látszik a minta :D

2018. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!