Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Freemind magán általános...

Esztu81 kérdése:

Freemind magán általános iskolával kapcsolatban vannak valakinek tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne főleg, hogy akik oda járatják gyermekeiket, hogy látják? Nem-e szenvednek hátrányt pl. továbbtanulás terén a gyerekek? Mekkora havi díjat fizetnek, S ez megéri-e a tapasztalatok szerint? Jobban tetszik, mint a közoktatás? Első körben nekem nagyon szimpatikus. Ahová költözünk a közeljövőben, van is egy tagiskolájuk, ezért kérdezem

2018. máj. 22. 12:19
 1/2 grafolka válasza:
100%

Szia! 3 éve oda jár a gyerek. Szuper a suli, az igazgatója fantasztikus ember.

Tandíj: tanulóidőtől függő, egyeztesd mennyit lennétek bent, egy vagy két gyerek, stb..

Továbbtanulás: Érettségiig mehet a gyerek, vagyis nem lesz hátránya. (Egyetemre pedig a pontszámok számítanak, ugye..)

Közoktatáshoz képest ezerszer jobb. Ez egy nagyobb létszámú, iskolaszerűen szerveződő magántanulói csoport. Nincs vallási nevelés, nincs kötelező ének-zene, (csak aki szeretne) nincs külön testnevelés (a legtöbb gyerek sportol és a szabadban mozgásra nagy figyelmet helyeznek) és a vizuális nevelést a rendszeresen megrendezett alkotónapok helyettesítik. (környezet és terem díszítése, ilyenek ...)

Közös iskolai programok vannak - például a Zsiráf örökbefogadás az Állatkertben, kirándulás, stb...

2018. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
off: de bárcsak én is ilyenbe jártam volna
2021. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!