Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most még tudnék jelentkezni...

Most még tudnék jelentkezni főiskolára?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem,és sajnos februárban nem jelentkeztem ,amit már nagyon megbántam. Most még van esélyem,vagy meg kell várnom a következő év februárját?

2018. máj. 28. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van lehetőség pótfelvételire, nézd meg a felvin.
2018. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Pótfelvételi augusztusban lesz a ponthatárok kihirdetése után és olyan szakokra, ahol maradtak helyek és ezek önköltségesek.
2018. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel pótfelvételin már egy csomó szak nem indul + csak önköltségesre lehet jelentkezni, valószínűleg jobb, ha kivárd a következő szeptembert...
2018. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szeptemberben induló képzésekre még a pótfelvételin tudsz jelentkezni, de akkor már csak egy szakot jelölhetsz meg és csak önköltséges finanszírozási formát választhatsz. Valamint akkor már nem biztos, hogy tudsz jelentkezni az általad kinézett szakra, mert nem hirdetik meg az összeset. Valamint ott vannak még a keresztféléves képzések is, de szintén nem minden szak esetében megoldható. Ha így nem sikerül, akkor már csak következő év februárjában tudsz jelentkezni.
2018. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!