Hogy küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Junius 5.-én lesz az érettségim megtekintése.

A nehezén túl vagyok,ugyanis tudom,hogy matekból megvan a kettes :D:D:D

A többitől nem tartok de egy természetes félelem van bennem

Esetleg,ha ezt olvasod kedves sorstárs(idén érettségiző)

Elmondanád te erről,hogy vélekedsz? :D



2018. máj. 28. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan 10 éve, hogy leérettségiztem, de teljesen természetes, hogy te félsz. Az emberben alapból kódolva van, hogy szeretne minél jobb érettségit, főleg ha tovább is szeretne tanulni.
2018. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 6-án lesz a megtekintés. Én csak remélni tudom, hogy matekból megvan a kettes... A magyart már tudom, szerencsére nagyon jó lett (95%), nekem csak ezt nézik. A törim szerintem négyes lesz, de szóbelivel még az is lehet ötös.
2018. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tart=Fél


De ez természetes, úgy tudod leküzdeni, hogy nem gondolsz rá. Én nagyon fostam mi lesz a töri/magyar érettségikkel. Mert jóformán nem volt töritudásom, a magyar meg zsákbamacska. Végül elég pocsék is lett a töri a tanár szerint, de szóbelivel még így is fel tudtam húzni 81%-ra (olyan tételt húztam amihez nem igazán kellett "töritudás"). A magyart meg korrektül javította, ami az elemzést illeti. Úgyhogy nagyon boldogan jöttem ki aznap a suliból. Talán sose jöttem ki olyan boldogan korábban, mint a megtekintéskor. De utólag nem befolyásolták érdemben az életemet ezek a százalékok, a matek emeltre nem voltam büszke (77%). De talán ezért voltam csak szomorú. A ponthatár alacsony volt.


2015

2018. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Melyik volt az a töri tétel?
2018. máj. 29. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Én épp egy sorstársad vagyok, kedves kérdező. Mi tagadás, én is kissé be vagyok fosf@, mikor megjelenik a lelki szemeim előtt a jelenet, ahogy belibbenek a megtekintéses terembe XD Igyekszem beletemetkezni a tanulásba, ezzel is elterelem a figyelmem és "lélektanilag" is előnyös, hisz annak érdekében küzdök, hogy a szóbelik minél tűrhetőbbek legyenek.

Viel Glück neked!

2018. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

A mi sulinkban annyira f@$ a kommunikáció, hogy fogalmam sincs egyelőre, hogy mikor tudom megtekinteni...

(Pl. Holnapután szerenád, tegnap tudtam meg, hogy egyáltalán hányra menjek... A címet meg úgy kellett kinyomozni)


A matekról tudom, hogy 92℅ (középszintű).

Ezzel kb a legjobb matekot írtam az évfolyamon (a közepesek között)

A töri/magyar kombóról csak azt tudom, hogy nem lett borzalmas senkié sem...

18F

2018. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én is teljesen átérzem a helyzeted, nekünk is aznap van a megtekintés. Az biztos, hogy a magyarom és az angolom 90% felett van. A matek miatt eléggé izgulok, magamnak olyan 78 pontot számoltam, de lehet, kicsit több (remélem, nem kevesebb :D), szóval ezzel kapcsolatban kicsit ideges vagyok, hogy meglesz-e az ötös. Kémiából már olyan nagy meglepetés nem érhet, tudom, hogy elbasztam, a másik pedig a biosz emelt, ott az érdekel, h megvan-e 60 pont. Töriből meg minden a fogalmazásomon múlik.
2018. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!