Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem adott aláírást a tanár,...

Nem adott aláírást a tanár, de meg sem tagadta, mit csináljak? Vizsga lesz.

Figyelt kérdés

Bent voltam minden óráján, meg mondott beadandókat amiket fel kellett volna neki tölteni a szerverre. Meg is voltak, vártam, hogy az ígérete szerint lesz kurzus és hely a feltöltésre. Mondta is, hogy lehet csak a szorgalmi időszak végén, vagy azután valósul meg.

Nem történt semmi, hétvégén írok a többieknek, hogy mi van, erre mondják, hogy ők már emailben elküldték, mert nem csinált helyet neki.

Mondom ez szép... Gyors megbánó szöveg, elnézések hegye, küldöm neki azonnal. 4 napja volt, azóta se válaszol.

Ma, holnap, csüt a vizsga napok. Csütörtökre vettem fel. De a többiek akik küldtek, kaptak aláírást is és megajánlott jegyet is néhány. Tök jó, hogybsemmi email nem kaptunk, hogy nem lesz szerver, hanem emailben küldjük.


Suliban nem colt bent, holnap van fogadóórája, de éppen vizsgáztat. Most mi legyen????


2018. máj. 29. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Holnap vizsga után megvárod vagy előtte akár és beszélsz vele.
2018. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mert ez konkrétan az ő hibája volt...


Most ezért érdemes beutazni???? Én arra gondolt, hogy a saját vizsgám előtt beszélek vele, de lehet jobb lenne holnap bemenni.

2018. máj. 29. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen oktatóm, akinek hiába írtam e-mailt napokkal később sem válaszolt, így muszáj voltam bemenni.


Nyilván bosszantó, hogy ezért utazni kell, de szerintem jobb holnap elintézni.

2018. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!