Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudják az érettségin,...

Honnan tudják az érettségin, hogy azért nem tudok kinyögni 2 értelmes mondatot, mert leblokkoltam, vagy azért, mert nem tanultam semmit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismernek a tanáraid, hogy mennyire vagy izgulós meg mennyire tanulsz.
2010. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy gáz van,akkor mondd meg,hogy teljes áramszünet van és segítsenek elkezdeni.
2010. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Én bementem, feleltem egy anyagból 5-ösre, aztán jött egy másik anyag, azt pont nem tudtam, miközben dolgozni akartam ki a tételt (kínai volt szinte), elkezdtem bőgni (megjátszottam), szóltam egy tanárnak, hogy nagyon rosszul vagyok, muszáj kimennem, mert baj lehet (kamu volt). Visszamentem, nem tudtam semmit, és mondták, hogy menjek a másik anyagra (nem húzattak póttételt, pedig meg sem mukkantam abból, amit húztam), azt érdekes módon elmondtam 5-ösre, így egy kicsit feltűnő volt, hogy annál az egynél lettem rosszul. :D Ja, és sikerült, nem húzattak póttételt a végén sem, mert a vizsgaelnök, aki szerencsémre nagyon rendes volt, azt mondta, hogy okos ez a lány, hagyjuk szegényt, megvan. :DDD Egy igazi színész megirigyelhetne. :DDD

Most érettségi előtt állok, és nem kizárt, hogy eljátszom megint (bőgni bármikor tudok). :DDD

Persze tudom, hogy nem mindig vállhat be, azért érettségi kicsit más... Lehet, hogy leszarják majd, hogy egyet nem tudok, a többit meg igen, és megbuktatnak abból az egyből. Ez függ ám sk dologtól. Pl. az én tanáraim mind olyanok, hogy betartanak mindent úgy ahogyan kell. :S No meg azt hallottam, hogy egy kÖcSöG elnökünk lesz...

2010. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert ők tanítottak 4-6-8 évig? És képben vannak arról, hogy mit tudhatsz...
2010. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Én vagyok a jó színészi képességű... :DDD


Azt még elfelejtettem írni, hogy annyi előnyöm van, hogy a tanáraim nagyon szerettek az évek során, jó tanuló voltam, tudják rólam, hogy eszméletlenül izgulós típus vagyok, így lehet, hogy sikerül eljátszanom. :D

2010. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4 évig becsületesen tanultam, izgulós is vagyok, de minden érettségi tárgyból minden év végén megvolt a 4-es, 5-ös, de most egy kukkot sem tanultam. Ha esetleg nem tudnék hozzászólni a tételhez, akkor van esélyem rá, hogy azt higgyék, hogy csak leblokkoltam?

2010. jún. 15. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy menj be,hogy mondogasd,hogy mit szeretnél.És még véletlenül se azt,hogy mit nem.Nem fogsz leblokkolni,mert kihúzod,nyelsz egy nagyot,megnyugszol és sikerülni fog.

Egy jó nagy kalappal kívánok Neked.

2010. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogják hinni, hogy leblokkoltál, és segítenek majd, amitől kicsit megkönnyebülsz, és kinyögöd, amit kell. :-)
2010. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor jó, köszi! :)
2010. jún. 15. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!