Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mennyi idő alatt tudtok...

Ti mennyi idő alatt tudtok elolvasni 80 A4-es oldalt, amiben sok az évszám, illetve a felsorolás?

Figyelt kérdés
Már egyszer elvileg megtanultam az anyagot, vizsga előtti napon csak fel kell frissíteni, csak nem tudom mennyi időt szánjak rá. Tisztában vagyok vele, hogy ez mindenkinél más, mégis érdekel.

2018. máj. 31. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
nem olvasok ilyet
2018. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno 3 perc/oldallal számoltam az értő olvasást, de az A4-eset A5-ben nyomtattam, mert nekem úgy kényelmesebb volt a szövegkép.

Szóval talán 4-6 óra (pihenj is közben, mert 30-40 perc után nehéz koncentrálni egyhuzamban), ha tényleg átrágom az egészet.


Ha új anyag lenne, akkor ez a mennyiség nálam 4-5 nap alatt van meg úgy, hogy 80%-osra tudom.

2018. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
1 éve 90 oldalt tanultam meg 2,5-3 óra alatt, érdekelt a téma és 5-re vizsgáztam belőle.
2018. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) amúgy nem tudom ki a halál pontozgatja le a válaszokat, de a lényeg, hogy nem én.
2018. máj. 31. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 11:24

Tehát 2 percenként tanultál meg 1 oldalt. Az igen!

2018. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem kell lenézőnek lenni, még most is eltudnám mondani a nagyrészét, akarat kérdése.
2018. jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!