Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetemen hogy...

Debreceni Egyetemen hogy lehet kollégiumi férőhelyet igényelni?

Figyelt kérdés
Arra rájöttem, hogy Neptunon keresztül kell, viszont nekem még nincs Neptunom. Oda én be tudok regisztrálni úgy, hogyha jelenleg még gimnazista vagyok? Vagy hogy működik? Valaki el tudná magyarázni?

2018. máj. 31. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Neptun hozzáférést akkor küldenek, ha felvesznek az egyetemre. A jelentkezést valóban a Neptunon kell benyújtani.
2018. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni Egyetemen a koli.unideb.hu oldalon kell, de jelenleg a felsőévesek jelentkezése zajlik, az elsőéveseknek akkor lesz jelentkezés, ha már egyáltalán felvették őket az egyetemre, augusztus elejétől már érdemes figyelni az oldalt.

Mindenről fogsz információt kapni, ha felvesznek, nem győzöd majd olvasni az e-maileket.

2018. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!