Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmarty gimnázium média...

Vörösmarty gimnázium média szak Budapest?

Figyelt kérdés
Sziasztok jövőre felvételizek és a média szak a Vörösmarty gimnázium (Bp. 8.kerület Horánszky út ha jól tudom) nagyon megtetszett és érdekelnek az értelmes vélemények , olyanoktól akik oda arra a szakra jártak vagy esetleg valaki akinek a közeli ismerőse odajárt és van véleményük, Köszönöm a segitséget , egyébként irás érdekel főként.

#média szak #vörösmarty.gimnázium #mozgokepismeretek.oktatas
2018. máj. 31. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó iskola, jó közösség, tényleg érdemes odamenni.


A központidból a magyarnak nagyon jónak kell lennie, hogy legyen esélyed. Idén a szúbeli behívási határ magyarból 41 pont volt, tavaly.

2018. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tavaly 38.
2018. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ősszel kezdem, rettenetesen várom.


Nagyon jó szívvel ajánlom, a felvételi eljárás alatt rengeteg pozitív tapasztalat ért.

Amit nagyon nagyon ajánlok: a nyitott napra már vigyél pénzt, mert be lehet iratkozni a felvételi előkészítőre, és azért a létszám véges. A felvételi előkészítő nem matek/magyar, hanem 6 alkalom, 6 téma, 6 leendő tanár.... a csoporttagok leendő osztálytársak:)

Életem legjobb döntése volt az előkészítő, mert szárnyakat kaptam, miután beleláttam a suli életébe, megismertem a tanárokat, a már odajáró, és leendő diákokat... csak azt éreztem: Jesszus... hol éltem eddig???? Onnantól csak erre gyúrtam, hogy ide bekerüljek, tök jó (önmagamhoz képest) felvételit írtam, a szóbelim majd maximum pontos lett.....

Ennyire még nem vártam a szeptembert mint most :)

2018. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még 2 kérdésem lenne. 8 órakor keződik a tanitás gondolom mint máshol és hányig tart? Mert Óbudáról járnék be. Másik , hogy matek felvételinek hány pontosnak kell lennie?
2018. júl. 16. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:

A mateknak 20 pont felett.

Hát a rossz hír, hogy a tanítás 1/2 8-kor kezdődik...

De!! Szinte sosincs első óra, így 1/2 9.

2018. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokkal messzebbről is járnak be, mint Óbuda. Ez egy fárasztó iskola, sok plusz elfoglaltsággal. Szóval csak akkor válaszd ha ez nem gond. Az első óra fél 8-tól van, a második fél 9-től. Kilencedikben még általában max heti 1-2x van első óra, utána azért nőhet ez a szám.
2018. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha kivisznek az Óbudai vasut allomasra onna maximum 20 perc alatt a nyugatnal vagyok es kb 20 perc gyaloglassal eggyut a suli szoval vallalhato, köszönöm mindenkinek!
2018. szept. 3. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
ÚÚÚriiisteen, nagyon nagyon imádom a média szakot ! :) Életem legjobb döntése volt ez a suli !
2018. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!