Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok pár szót légyszíves...

Mondanátok pár szót légyszíves a kecskeméti Katona József Gimnáziumról? (leírás)

Figyelt kérdés

6 osztályosba jelentkeztem, de fellebeztünk és egy kis segítséggel fel vettek úgy.Semmi képpen sem fogom megbánni, csak az érdekelne, hogy a suliban a diákok jófejek-e, meg esetleg melyik tanároktól kell "félni" :D.

Előre is köszi a választ!



2018. jún. 4. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó suli. én is oda jártam...
2018. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van konkrét kérdésed: 30/537-1625
2018. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

legjobb suli a megyében [link]

a diákok jófejek, a legtöbb tanár is

a tanároknak hivatásuk a tanítás, ha szorgalmas vagy és tanulni akarsz mindenben segítenek

2018. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van néhány érdekes tanár, de ha látják rajtad az igyekezetet, és megadod nekik a maximális tiszteletet, akkor nem lesz semmi gond. Van néhány tanár, akik szerintem zseniálisak, imádtam a legtöbbjüket.
2018. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!