Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Puskázási tippek?

Puskázási tippek?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének a kommentek, hogy TANULD MEG, minden tantargybol (3-)4-5 re allok, egyet kiveve: töri.

Borzalmasan sokat tanulok egy tz-re, de igy is jobb esetben kettes.

—-

Neketek milyen puskazasi modszeretek? Melyik jott be?

Nekem a legjobban bevalt:

szoval, ha nagyjabol megadja h mibol lesz akkor vegyed fel hangfelvetelre az anyagot aztan szerezz egy fulhallgatot majd vezesd fel a pulcsidon keresztul a kezedbe. A tanar semmi gyanut nem fogni. :)



2018. márc. 28. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
telóval lefényképezem az anyagot és azt nézegetem, ha tiltott a telózás akkor aa lábam közé a székre szoktam rakni.
2018. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így írtam töri esszét :D Ez ugrott be elsőnek nekem is. Csak szívás volt mert apám végig hívogatott közben, pedig soha nem hívott suli időben, én meg már rémeket láttam hogy miért csörög egész órán, aztán voltaképp csak nem kapott málnát a sütihez:D


Amúgy: pl a tételes dolgozatokat meg lehet írni előre, ha pl azt mondja, hogy 1-6 tétel, minden sor mást kap, akkor kidolgozod otthon 1-6-ig, egész órán úgy teszel mint aki írja aztán kicseréled a padban lévővel és beadod a jót. Persze ez csak annál a tanárnál működik aki azt mondja, hogy: vegyetek elő egy lapot!


Az extra mini betűkkel nyomtatott puska a lap alatt is bevált sokszor.


Továbbá, az azonos évfolyamon lévők! Nálunk az A-soknak előbb volt töri egy nappal mint nekünk, a tanár és a doga ugyan az volt mindig. Ha végeztek átjöttek, és felírták a táblára nekünk a kérdéseket. Mi ugyan így nekik a kémiát mert az nekünk volt előbb.


Nekem a fizika volt a mumusom, és volt, hogy inkább be se adtam az üres lapot. Kiosztáskor szóltam a tanárnak, hogy én nem kaptam meg. Ő úgy emlékezett, hogy kettes lett. Na az pont jól jött :D


Telefont is sokszor használtuk, a mobilnet hasznos.


Valamint a hagyományos számológépre, ha grafittal felfirkálod az felülnézetből nem látszik.


Telefon tokjába is bele lehet tenni ha pl van egy átlátszó tokod, és ha engedik, hogy kint legyen az asztalon. Nekünk engedték.



Milyen termetek van? Saját vagy mászkáltok minden órán?

Nekünk szabadott felrakni ilyen nagy csomagolópapírt, hogy ne az asztalt firkáljuk. Na ott idézetnek álcázva annyi puskát el lehetett rejteni, hogy hihetetlen! Ha valamit bekeretezel szívekkel, akkor senki nem fogja venni a fáradtságot, hogy ránézzen.

2018. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2018. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!