Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi lesz idén...

Szerintetek mennyi lesz idén a Nemzetközi Tanulmányok ponthatára az ELTE-TÁTK-on? A közép törim sajnos csak 94%-os lett, és félek, hogy nem jutok be.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly 468 volt a ponthatár, és félek, hogy lemaradok. Duplázni szeretnék, tehát az emelt franciától függ minden, azt nem éreztem rossznak. A 100 pluszpontom OKTV, emeltek és nyelvvizsgák miatt szerencsére megvan,de a közép törim nem lett olyan jó, mint szerettem volna, csak 94% lett.


Szerintetek fog még emelkedni a ponthatár?



2018. jún. 4. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Szerintem lehetséges hogy +/- par pont változás lesz.Esetleg nézd meg a statisztikákat a felvin.Attól függetlenül én nem igazán érzem megfelelőnek a 94 % és a 100 pontra írt kijelentésedet.Őszintén tiszta szívemből kívánom hogy sikerüljön,mert azért valóban szép teljesítmény viszont én személy szerint nem szeretem ,ha valaki ennyire kérkedik(bocsánat ha ez túl nyers szó).De ez csak az én személyes véleményem.


Sok sikert!

2018. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod! Elnézést, ha félreérthetően fogalmaztam, nagyon nem volt célom a kérkedés, semmi szín alatt. A töri azért nem jó, mert duplázni szeretnék, és ha mondjuk a francia 90°% köré sikeredik, a ponthatár meg megy felfelé még kb. 5-6 ponttal, akkor annyi az egésznek... Ezért nem jó a duplázásra játszani, mert ha az egyik érettségi nem úgy sikerül, ahogy eltervezi az ember, akkor ugrik a dolog, de most már mindegy.

2018. jún. 4. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még szerintem minimálisan mind a kettőn tudsz feljebb tornázni szóbelivel.

És amugy még miket írtál be?

2018. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ELTE-BTK Orosz, portugál, illetve politológia az ÁJK-n :)
2018. jún. 4. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Oh, ennyi ambicioval 2 felev utan eleged lesz ebbol a vacakbol :D.


Vegzos NT-s elten.

2018. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!