Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti a tanár hogy megbukt...

Jesztrebi Gergő kérdése:

Megteheti a tanár hogy megbuktat így?

Figyelt kérdés
9. Be járok és kerek 3 as átlagom van munka védelemből.Most 2 héttel a suli vége elött a tanár azt hitte hogy beki szoltam be közben csak osztálytársamnak. Kiküldött az óráról és a többiek azt mondták hogy 1 esre zárt le .A tananyagot egyész évben alig adta le és egy csomó órán meg sem jelent . Csak ebből a tárgyből bukok így az osztálytársaim kiállnak mellettem nem tudok szolni valakinek vagy mit tehetnék most ?

2018. jún. 5. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hármas az átlagod, akkor még ha tegyük fel be is írta az 1-est, akkor se buktathat meg, mert nem jön ki a matek.
2018. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszéld meg vele.Ha nem juttok düllőre akkor az igazgatóval.Mert ha ténylegesen lezár akkor már nehezebb átírni a naplót...
2018. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az osztályfőnöködnek.
2018. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem teheti.

Az eset után legalább odamentél tisztázni vele a dolgot vagy csak úgy elsétáltál?

2018. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagodtól ELVILEG megtehetné, de ezzel az indoklással nem. Először vele beszélj (kérj bocsánatot!), ha nem tudod vele elintézni, akkor az ofő, ha az sem, akkor az igazgató, de GYORSAN! Ne halogasd!
2018. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont az eset után oda mentem hozzá bocsánatot kérni ő meg elküldött.
2018. jún. 5. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!