Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a táncvizsgára nem tudok...

Ha a táncvizsgára nem tudok elmenni mert beteg vagyok akkor megbuktat a tanár? Vagy hogy van ez? :S

Figyelt kérdés
Első éves gimis vagyok és most félévbe társastáncból kell vizsgázni
2010. dec. 17. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel/írj neki ímélt, hogy mit tegyél ebben az esetben. Valószínűleg egy későbbi alkalommal külön levizsgázhatsz nála, amikor meggyógyultál.
2010. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gimiben még nem hiszem, hogy így állnának hozzá, mindenképp szólj neki előtte (hamar).. egyetemen viszont már nem kifogás a betegség meg ilyesmi
2010. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért egyetemen is, különösen ha ilyen jellegű tárgyról van szó, megértőbbek.

Egyrészt valódi kapcsolat van tanár és diák között (effektíve odamegy hozzád és megigazítja a kezed, ha rosszul tartod), másrészt egy tesztet meg tudsz írni akár 39 fokoz lázzal is, de táncolni úgy nem lehet, mert összeesel. Ne riogasd már a kérdezőt.

Természetesen ha a Táncművészetire jársz, visszavontam, de akkor meg nem írnál ilyet, azt hiszem.

2010. dec. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jogos, nem a táncművészetire járok, ez ilyen általános tapasztalat volt. Táncművészetin valószínűleg közvetlenebb a viszony. Mellesleg "tesztet" sem könnyű megírni 39 fokos lázzal, főként, hogy nem otthon írod, hanem teszem azt 1 órát tömegközlekedsz oda meg vissza, ráadásul nem ikszelgetsz csak, hanem komplex számolásokat végzel, amihez azért kell koncentráció :P De ez nem tartozik ide.
2010. dec. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ad az eddigi munkád alapján egy ,,megajánlott" jegyet. Zeneművészeti szakközépiskolában legalábbis így van. De mindenképp szólj neki!
2010. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!