Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem rég volt a szakmai vizsgám...

Nem rég volt a szakmai vizsgám ahol megbuktattak de ezt olyan szinten, hogy a gyakorlati vizsgán miután a vizsgabiztos megtudta hol dolgozom egyből fejeket vágott és forgatta a szemeit, nagyon bunkó volt mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
(Talán a főnökömmel lehet valami baja, nem egy egyszerű ember ő sem) megengedte, hogy végigcsinaljam a vizsgát (volt akivel abbahagyatta az egészet). A végén ki is jött egy tanár és mondta hogy mindenkinek sikerült. Utána másnap a szóbelin is rengeteget mondtam mégis póttételt húzatott velem mert belekötött mindenbe. A póttételről is rengeteget mondtam mégis a végén kiderült hogy se a gyakorlati se a szóbeli nincs meg. Érzem azon a hölgyön hogy valamiért egyátalán nem vagyok neki szimpatikus és ezt rendesen éreztette is velem. Az iskolához nem akarok fordulni mert szerintem nem tudnák rendesen kivizsgálni. Hogy tudják az ilyen helyzeteket egyátalán kivizsgálni mivel az időbe nem tudunk visszamenni. Van ennek értelme? Mi a módja?
2018. jún. 7. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha a vizsgabiztoson kívül is volt még benn tanár, vele konzultálj, hogy mit gondolt a feleletedről, valóban nem ért meg egy kettest? Neki kellene kiállnia értetek.

Nekünk egyetemen volt ilyen, barátnőm azt érezte 3-4esre felelt le államvizsgán, a tanár meg bejelentette, hogy neki ez nem volt elég egy kettes szintre sem. A többi tanár csak nézett rá, hogy ez meg miről beszél, ugyan adja már meg azt a szerencsétlen kettest, de nem, ő kitartott végig, és megbuktatta barátnőmet. Jövő félévben újrapróbálkozott, akkor már nem ő volt szerencsére a vizsgán.

2018. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!