Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek vannak jó sulik...

Szerintetek vannak jó sulik Miskolcon és ha igen melyiket ajáljatok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Földes: Elit iskola

Herman: szintén nagyon jó iskola, sok a jó nő

2018. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt földesista lányként valamennyire zokon veszem, hogy ezek szerint csak a Hermanosok a jó nők :D ellenben feltűnt, hogy a kérdező nem írta, milyen sulit keres (általános, közép, OKJ?)
2018. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Volt földesista srácként azt tudom mondani, hogy csak a Földest ne! Van egy-egy jó tanár, akik tényleg rengeteg fogalkoznak a diákokkal, de a tanárok nagy része nem való annak!
2018. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még annyit, hogy mind a 4 évemet ott töltöttem, utána pedig inkább elmentem különböző szakképesítésekre, nem egyetemre, amiket az ottani tanárok elvárnak. És most nekem van egy nagyon jó munkahelyem, olyan osztálytársaim voltak onnan, akik az egyetemről kibuktak vagy ott maradtak és semmit nem tudnak kdeni az életükkel!
2018. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg sok olyan ismerősöm van aki elvégezte a földest és most többet keresnek egy hónapba mint mások egy félév alatt.


Hülyék mindenhol vannak, a földesből is kikerülve is lehetsz 0 meg nagyon gazdag is.

2018. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!