Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus Miskolcon?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy milyen színvonalú a képzés. Jelenleg ott tanulók véleménye is érdekelne, ki milyennek tartja. Miskolc számomra a legkényelmesebb, és ha a színvonala is jó, abban az esetben szívesen választanám ezt az egyetemet. Elhelyezkedés szempontjából számít, hogy ki hol végzet?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 13. 18:11
 1/3 A kérdező kommentje:
*végzett
2018. febr. 13. 18:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyire megy a matek? Itt progterven kb csak azt oktatnak meg egy kis programozást, régen programozó matematikus is volt a szak neve.

Én a mérnökinformatikust jobban tudom ajánlani, mérsékeltebb a matek, de cserébe sokkal több programozás van.

2018. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dav227 válasza:

"színvonala is jó" - nope

"Elhelyezkedés szempontjából számít, hogy ki hol végzet?"

- Sokszor multinacionális nagycégek sem kérnek végzetséget, ebben a szakmában nem az a mérvadó hol végeztél, írsz egy tesztet, elbeszélgetnek veled, ha átmentél felvesznek. Ritkán előfordul, hogy felsőfokú végzettséget kérnek, de igen ritka, legfeljebb előnyben részesülsz, tökmindegy hol végeztél.

Ez egy olyan szakma ahol a te egyéni teljesítőképességed és kreativitásod a mérvadó, amire tudod tolni a szakmai ismereteidet, amit ugye az egyetemen egyébként sem fogsz megkapni, ezt kismillió helyen el tudod olvasni.

A színvonal talaj alatt innen 20 évre, én konkrétan a matematika oktatással voltam többé-kevésbé megelégedve.

Ezen a szakon az infós tárgyak jó része borzasztó, le van maradva.

Meg van pár nagyon öntelt tanár, aki azt hiszi körülötte forog a világ, egyébként a jó része viszonylag normális. Sokszor látszik, hogy nem igazán foglalkoznak a hallgatókkal, sokszor fontos dolgok is utolsó pillanatban derülnek ki, nem közölnek dolgokat normálisan és sokszor szívhatsz vele.

2019. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!