Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Programtervező informatikus Miskolcon?

Kíváncsi vagyok, hogy milyen színvonalú a képzés. Jelenleg ott tanulók véleménye is érdekelne, ki milyennek tartja. Miskolc számomra a legkényelmesebb, és ha a színvonala is jó, abban az esetben szívesen választanám ezt az egyetemet. Elhelyezkedés szempontjából számít, hogy ki hol végzet?

Válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: GÉIK, Miskolc, egyetem, informatikai kar, informatikus, programtervező

febr. 13. 18:11  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
A kérdező kommentje:

*végzett

# 1/2Időpont febr. 13. 18:14 Privát üzenet

Mennyire megy a matek? Itt progterven kb csak azt oktatnak meg egy kis programozást, régen programozó matematikus is volt a szak neve.

Én a mérnökinformatikust jobban tudom ajánlani, mérsékeltebb a matek, de cserébe sokkal több programozás van.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 13. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
ELTE - BSc programtervező informatikus esti képzésen miért csak szoftveralkalmazói szakirányt lehet választani?
ELTE-IK programtervező informatikus, mennyire nehéz?
Az ELTE-n folyó programtervező informatikus szak milyen?
Debreceni Egyetem programtervező informatikus szak, tapasztalatok, vélemény, mennyire nehéz?
BME mérnökinfó vagy ELTE programtervező? Tudom már sokan feltették ezt a kérdést. Viszont most külön ez én helyzetemmel kapcsolatban kérnék tanácsot.
Mi a különbség a programtervező és a mérnök informatikus között?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!