Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angolt emelt szóbeli?

Angolt emelt szóbeli?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Akik voltak mar idén emelt angolból szobelizni, azok leirnak, hogy milyen vita, kép es társalgási feladat volt? En jövőheten megyek es nagyon nagyon felek :(

Elore is koszi a válaszokat :)


2018. jún. 8. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A témaköröket minden bizonnyal már ismered (egyébként ugyan azok mint közepen, csak kissé összetettebbek a konkrét témák). Én októberben voltam. Az elején feltettek pár kérdést, pl. mivel jöttem, reggeliztem-e, mit fogok csinálni a szóbeli után stb.


A témakifejtésnél arról kellett beszélnem, hogy hol fogok továbbtanulni, milyen szakon, szeretnék-e mesterképzésre menni, mit fogok dolgozni, miért ezt választottam, itthon maradok, vagy külföldre megyek majd.


Képleírásnál a képeken vetítővászon, projektor, házimozi rendszer és ilyesmik voltak láthatók. Amiről beszélnem kellett: a filmnézés típusai, azok összehasonlítása, előnyök-hátrányok,

személyes preferencia (otthoni házimozi rendszer, hagyományos mozi, szabadtéri mozi/vetítések)


A vitánál a városban való közlekedés volt a téma, motor vagy autó. Az egyik közlekedés eszközt ki kellett válsztani és a mellett érvelni, nyilván a vizsgáztató képviselte a másik álláspontot.


Sok sikert a szóbelidhez, nem kell félned tőle. (tudom-tudom, mondani könnyű, jelenleg is átérzem :D)

2018. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! (a választ is) :D
2018. jún. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!