Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE TKK-n van gólyatábor? És...

ArrowFan kérdése:

ELTE TKK-n van gólyatábor? És ha igen, hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Honlapon nem nagyon találtam infót korábbiakról sem viszont valahol olvastam, hogy külön van bontva valahogy. Ez igaz? Illetve, hogy bontják szét a sok féle tanári variációt?

2018. jún. 16. 00:00
 1/4 anonim válasza:
63%
Szia! Én most leszek majd másodéves tanári szakon, tehát tavaly voltam gólyatáborba. Akkor úgy volt hogy ha humán szakjaid vannak pl magyar,ének vagy bármilyen nyelv, akkor a btk- s gólyatáborba lehetett menni. Én is ebbe voltam nagyon jó volt. Ha a ttk-hoz tartozol akkor abba mész. Akkor tartozol oda ha természettudományos tárgyad van. Ha az egyik ilyen a másik olyan akkor válaszhatsz. Egyébként nálunk a gólyatáborba az egész csoportunkat úgy válaogatták össze, hogy mindnyájunknak azonos szakpárja volt. Ez király volt, mert azóta is vannak közös óráink, így már eleve az első héten volt kihez odamenni. Elvileg van külön valami tkk-s tábor is, bár nem ismerek a tanár szakról senkit aki abba a táborba ment volna. Remélem tudtam segíteni :-). Ui: én is Arrowfan vagyok 😀
2018. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, kicsit zavaros volt az egész, mert neten nem nagyon találtam semmit, de így már értem. Remélem felvesznek, de ez még nem most fog kiderülni :(


Jo kis sorozat :P

2018. jún. 20. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A ttk-s gólyatáborba mész, van természettudományos szakod? Ha igen, szívesen mesélek róla, én tavaly voltam, illetve idén is lemegyek :)
2018. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nincs, angol-töri párosításban vettek fel, de ettől függetlenül bármilyen információ felé nyitott vagyok. :)
2018. aug. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!