Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha szóbeli érettségire nem...

Ha szóbeli érettségire nem megyek el, akkor a matek érvényes lesz ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
Sajnos elcsúsztam a tanulással és már nem biztos, hogy betudom hozni. Matek érettségim sikerült, így abból nem kell szóbelire mennem. Így adnak majd egy olyan papírt, ha bemegyek mintha mindenből buktam volna, kivéve matekból? Vagy semmis lesz az egész, és mehetek matekból is újra? Eléggé szorongó típus vagyok, még ha valamit tudok akkor is hajlamos vagyok leblokkolni. Nem szeretnék mindenki előtt égni.
2018. jún. 17. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valami ilyen részbizonyítványról, az adott megcsinált tantárgyról állítanak ki egy oklevelet, egy tanúsítványt.
2018. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el, nem egy nagy cucc a szóbeli, kettest mindenki összetud hozni, de ha figyeltél órákon, akkor még a négyest is.
2018. jún. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sikerült.
2018. jún. 20. 17:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Na ! :D Helyes! :)
2018. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!