Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok nekem, olyan...

Mondanátok nekem, olyan oldalt, mondani, amiben ÈNEK ÉRETTSÈGIRE népdalok elemzései találhatók meg?

Figyelt kérdés
Népdalok, és müdalok elemzése vagy kottái, esetleg valaki segítene nekem ebben?
2010. jún. 16. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
szerintem egy zeneiskolás ismerősödet kellene megkérned hogy segítsen ilyesmiben. Én is az voltam valaha, csak már elég sokat felejtettem... de azért megpróbálhatjuk, ha gondolod, írj priviben :)
2010. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
írtam:)
2010. jún. 16. 22:47
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Te jó ég, már minden hülyeségből lehet érettségizni? És ezzel hova akarsz menni?
2010. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
mi az hogy minden hülyeségből??! az ének-zene az egyik legalapvetőbb és legszebb tudást nyújtja amit az életben szerezhetsz.Ilyen választ csak egy igazi,műveletlen paraszt ír,már ne is haragudj...
2010. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
másodiknak üzenem: Zenemüvészeti aadémiára, és bunkókám, elég buta lehetsz, hogyha azt sem tudod, miböl lehet érettségizni, neked fogadjunk még a szakmunkásod sincs meg.
2010. jún. 16. 23:36
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
harmadik vagyok,Liszt Ferencre készülsz? Ha jól tudom fel kell kötni a gatyát hogy oda bejuss:D
2010. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Hát de basszus, énekből érettségizni? Bemész, eldalolod a Tavaszi szelet oszt kijössz ötössel? Hát nehogymár valaki heteken át készüljön egyes emelt szintű érettségikre, ti meg ezt a laza láblógatást érettséginek nevezzétek! Remélem még tesiből is leérettségizel, úgy lesz teljes.
2010. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
hát barátocskám akkor keress rá egy emelt szintű ének érettségire a neten és próbáld megcsinálni!!! egy emelt magyart előbb kitolok kisujjamból mint ezt
2010. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Nyílván én sem tudnám megcsinálni. Amikor utoljára énekeltem ének órán, a tanár sírva kirohant és nem jött vissza, ameddig meg nem ígértem, hogy többet nem nyitom ki előtte a számat. De akinek nem olyan hangja van, hogy ha egy gyereknek énekel, az inkább kiugrik a rácsos ágyból, annak smafu megcsinálnia. Amúgy megnézném, hogy egy emelt, vagy akár egy közép infóval vagy matekkal mire mennél.
2010. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
tévedsz...megint :D azt hiszed ha valakinek jó a hangja akkor az már tud is ?:D el sem hiszem hogy ezen vitázom
2010. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!