Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok nekem, olyan...

Mondanátok nekem, olyan oldalt, mondani, amiben ÈNEK ÉRETTSÈGIRE népdalok elemzései találhatók meg?

Figyelt kérdés
Népdalok, és müdalok elemzése vagy kottái, esetleg valaki segítene nekem ebben?
2010. jún. 16. 22:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Ezen tényleg hülyeség vitázni, mert énekből érettségizni kb akkor baromság, mint a bölcsészeket értelmes embereknek nevezni.
2010. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

ne általánosítsunk :)

sem az énekben nem vagyok jártas,se bölcsész nem vagyok,de a sztereotípiákat nem szeretem :)

2010. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Ne aggódj, belőlem is csak a tapasztalat beszél:)
2010. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
közöttük sem mindenki lusta alkesz :D
2010. jún. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Áhh, nem is azt mondtam:) Csak aki bölcsésznek megy, az sem normális:)
2010. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
nem jó választás,de ha ez kell nekik,biztos szeretik :DD
2010. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Hát de basszus, énekből érettségizni? Bemész, eldalolod a Tavaszi szelet oszt kijössz ötössel? Hát nehogymár valaki heteken át készüljön egyes emelt szintű érettségikre, ti meg ezt a laza láblógatást érettséginek nevezzétek! Remélem még tesiből is leérettségizel, úgy lesz teljes."


Egyrészt fogalmad sincs az ének érettségi felépítéséről. Nekem sincs, ezért nem mondok róla véleményt.

Másrészt vigyázz, azért a kapa ki ne essen a szádból "oszt" .

Ének érettségi kell a zeneművészeti felvételihez. Ezzel pl. mi a problémád?

Látom te nem készültél heteket a magyar érettségire, ezért a felháborodásodat nem is igazán lehet mire venni.

2010. jún. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mennyi buta ember van itt.. igen a Lisztre készülök, és valószínü hogy be is jutok, tegnap volt az érettségi és szerintem megvan az 5-ös.:) Az ének érettségi abból épül el, hogy van 38 népdal amit meg kell tanulni kívülröl és elemezni kell, 34 müdal kívülröl, elemzéssel és a dalnak a zenetörténeti korszakát be kell mutatni, majd egy kottát kapunk ami le kell szólmizálni. Elég szánalmas, aki azt hiszi, hogy bemegyek eléneklek egy tavaszi szelet és kapok egy 5-öst. Itt a hangsúly a zenetörin van.
2010. jún. 19. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!