Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan egyetemi szak, ami...

Van olyan egyetemi szak, ami az ókori görög kultúrával foglalkozik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2010. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
klasszika-filológia
2010. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) az vajon problémát jelentene, hogy csak angolul és németül tanulok a gimnáziumban és nem mondjuk latinul?
2010. jún. 17. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
nem gond. de mit akarsz ezzel a későbbiekben kezdeni?
2010. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából csak eszembe jutott, hogy jó lenne, mert érdekel a kultúra. de ahogy néztem el lehet vele helyezkedni könyvtárakban, múzeumokban vagy akár az idegenforgalomban is. és hát elég nagy könyvmoly vagyok, de utazni is nagyon szeretek, szóval egyikkel se lenne probléma :)
2010. jún. 17. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:
egy barátom klasszika-filologiát tanul az ELTE-n, és hááát... ha Téged ez érdekel, akkor hajrá, de nagyon-nagyon sokat kell tanulni, nagyon sok a latin, ami azért nem olyan könnyű. Ha ennyire érdekel a görög, akkor menj görög szakra és mellette szerintem felveheted a klasszika-filologiát minornak. Én ennek több értelmét látom...
2010. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Végül is a klasszika-filológia mellé is felvehetsz minort.
2010. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
húha :D még csak most leszek tizenegyedikes, úgyhogy ezek a fogalmak kicsit összezavartak
2010. jún. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!