Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli Gáspár Református...

Károli Gáspár Református Egyetemen Jogász szak milyen?

Figyelt kérdés
A két pestihez viszonyítva, mennyiben más? Oktatás, diákok, tanítás, minden érdekelne. Szerintetek érdemes lenne odamenni, ha a két másikra nem vettek fel? Vagy inkább jelentkezzek újra, jövőre?

2018. jún. 27. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ez a válasz tele lesz sztereotípiákkal, előre is elnézést. Nem jártam oda, de őszintén megmondom, hogy szerintem az a leggyengébb az összes közül. Nem mondom, hogy ott nincsenek jó képességűek, mert biztosan vannak, de nekem két volt munkatársam járt oda, és hát...hogy is mondjam, fogalmam sincs, hogy lett diplomájuk, annyira nem voltak képesek gondolkodni. Illetve tudom jól, hogy a Pázmányról egy jó páran átmentek a Károlira, hogy le tudjanak államvizsgázni. (nem mellesleg még Zimány Linda is elvégezte, igaz, hogy 10 év alatt :D )

Elnézést azoktól, akik odajárnak, de én biztosan nem mennék oda, akkor inkább jövőre megpróbálnám újra.

2018. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Még arra a lehetőségre gondoltam, hogy a Károliban elkezdeném, és átjelentkeznék a Pázmányra, vagy az ELTE-re.. ez nem tudom mennyire lehetséges, vagy mennyire gyakori.
2018. jún. 27. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Átjelentkezni át fogsz tudni, a kérdés, hogy jár-e majd csúszással mivel egymásra épülnek a tárgyak a legtöbb esetben (egyetemenként eltérhet) és lehet az is, hogy lesz olyan, amit esetleg nem fogadnak el.
2018. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én második helyen jelöltem meg idén a Károli jogász szakát, előtte a PTE van. Remélem a PTE-re felvesznek! :) Én mondjuk jót hallottam a fent említett egyetemről. Nem szívatósak és kellemes a légkör. Bár meg kell hagyni mindez a PTE-re is igaz! :)

2018. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!