Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kodolányira szeretnék...

A Kodolányira szeretnék jelentkezni, tényleg annyira rossz, mint mondják? :/

Figyelt kérdés
Nekem elég szimpi az egyetem, de nagyon ambivalens válaszokat olvastam. Van , aki szerint jó és piacképes,és van aki lehúzta a sárga földig és elkezdtem aggódni, hogy rosszul döntök.

2018. jún. 27. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos az egyetemek, főiskolák hírneve önbeteljesítő jóslatként funkcionál.


A kodónak rossz a hírneve. Ennélfogva kerülik a jobb diákok, de a jobb tanárok is. Leginkább a jobb diákok. Maradnak a gyengébbek. Gyengébb osztálynak gyengébb követelményt lehet adni. Így gyenge szakemberek születnek, akik gyengén produkálnak a munkahelyeken és ez rosszhírét kelti az iskolának. Folytatódik a negatív spirál.


Pedig lehet, hogy vannak ott is jobb diákok, jobb tanárok, jobb órák. Mindhárom egészen biztosan van. Csak a rossz hírnév ellen nehéz küzdeni.


Akkor menj a kodóra, ha más, erösebb egyetemre nem vesznek fel. Ha felvesznek máshova, pusztán az elismertség miatt menj a jobb suliba. Ha a Kodóra vesznek fel, ne bánd. Lehetsz itt is jó diák, jó szakember.

2018. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mitől alakult ki ez a rossz hírnév ? Mert valamiért elkezdték ezt terjeszteni
2018. jún. 28. 01:52
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


itt többen leírtuk a tapasztalatainkat.

-


"Van , aki szerint jó és piacképes,és van aki lehúzta a sárga földig és elkezdtem aggódni, hogy rosszul döntök."


ez azért van, mert:


1, régebben sokkal rosszabb volt, mint volt, és megőrizte rossz hírnevét

2, óriási különbségek vannak a különböző kodós szakok, de még tárgyak között is

2018. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!